Reference


Petra P.                                             Jindra je ve školce moc spokojený, nejraději má Janu :) a oproti staršímu bráškovi je mnohem sebevědomější a méně stydlivý, na čemž má Ratole určitě podíl, vychovává děti jinak než velká státní školka. :)

Petra Wimmerová                           Úžasná školička v čele s majitelkou Kateřinou, která mi vyšla kdykoliv maximálně vstříc a které bych touto cestou chtěla poděkovat. Důkazem spokojenosti je hlavně můj syn,který se do školky vždy těší a nadšeně vypráví zážitky, které mohl prožít se svými kamarády. Vřele všem doporučuji. A ještě jednou díky celému Ratolecímu kolektivu. Bude se nám stýskat:(  Petra a Samuel

Kateřina Sedláčková                       Velmi dobrý personál. Všechny tety jsou hodné, empatické a pečlivé. Každá je zaměřená na něco jiného. Jedna na kreativní tvoření, další na pohybové či sportovní venkovní aktivity. A to je dobře, každé dítě je jiné, a každému vyhovuje něco více, něco méně. Zkrátka navzájem se hezky doplňují :) Paní ředitelka školky je také milá, ochotná a vstřícná. V případě potřeby si vždy najde čas na konzultaci. Líbí se mi, že oproti jiným soukromým školkám, Ratole podniká pro děti výlety a stále vymýšlí nějaký zábavný program. Není to klasická "hlídárna". Tuto školičku mohu jen doporučit.

Petra Táborská                       Všechny zdravím a moc děkuji za vstřícnost a trpělivost se synem Viktorem. Přeji pěkné léto a ať se daří.

Marek Noháč

Náš syn návštěvuje tuto školku a jsme naprosto spokojeni. Líbí se nám ta spousta aktivit, které pro děti vymýšlíte, to že jste s nimi venku, jak to jen jde... Chválíme skvělý přístup paní učitelek, pro Filípka jsou spíše kamarádkami a má je moc rád! Prostředí je krásné nové čisté. Syn je ve školce moc spokojený.

Děkujeme za Vaši skvělou péči!

Jana Papájová

Naša Alžbetka bola v Ratole veľmi spokojná a šťastná. Myslím, že ako prvú školku sme si nemohli vybrať lepšie. Pani učiteľky sú veľmi milé, tvorivé, na deťoch im veľmi záleží. Betuška ich mala veľmi rada. Na Ratole budeme spomínať len v dobrom.

Kateřina Kubíková

Dobrý den, Kateřino, chtěla bych vám a celému vašemu týmu poděkovat za možnost hlídání naší Ellinky u vás ve školce, všechno bylo na jedničku! Přeji vám hodně spokojených dětiček a maminek, ať se jim tam líbí jako nám. Tety byly skvělé a jsme jim moc vděčné za úžasnou péči o naší Ellinku a dalších dětí , moc si toho ceníme 😉Dnes byla Ellinka naposledy, ale vzpomínky si odnášíme v paměti a na krásných fotkách. Teď už nás ale čeká velká školka,kde to bude trošku těžší, ale díky vám bude více připravena na další etapu. Mějte se všichni krásně, jak v Ratole, tak v životě. Kubíkovi