Mgr. Kateřina Fritz
Mgr. Kateřina Fritz

Kateřina vystudovala Filologii na Filozofické fakultě Západočeské Univerzity a Rovné příležitosti na Fakultě Humanitních studií Univerzity Karlovy. Dlouhodobě se zabývá právě problematikou rovných příležitostí na trhu práce. Proto se rozhodla pro projekt dotované školičky, aby usnadnila rodičům návrat do pracovního procesu. Několik let předtím pracovala v oblasti dětské výživy a věnovala se lektorství cizích jazyků. Je profesionální chůvou a souběžně i matkou. Mezi dětmi se pohybuje již řadu let.

Daniela Borovičková
Daniela Borovičková

Daniela je sympatická a pečlivá profesionální chůva. Má klidnou povahu a děti na ni velmi dobře reagují. Práce s dětmi  ji baví a zároveň naplňuje. Její kreativní a hravé nápady se dětem líbí. Zaměřuje se převážně na pohybové aktivity. Sama je maminkou dvou dětí v předškolním a školním věku. Mezi její záliby patří plavání, jízda na in-line bruslích a procházky přírodou. Hlídá děti i individuálně.

Monika Hrůnková
Monika Hrůnková

Monika je usměvavá, milá a citlivá profesionální chůva. Má v sobě hravého ducha a svými nápady vždy dokáže děti skvěle zabavit. Práce s dětmi ji nabíjí energií, což je znát už ve chvíli, kdy přijde do práce. Děti ji s radostí vítají. Je velmi pečlivá, kreativní a má technické nadání, což v našem ženském kolektivu vždy rády oceníme. Velmi ráda sportuje. Monika má dvě děti školního věku.

Veronika Vlčková
Veronika Vlčková

Veronika je maminkou 3 dětí a zároveň profesionální chůvou. Práci s dětmi se věnuje již mnoho let, načerpala zkušenosti jako skautská vedoucí, fotbalová trenérka děti ve věku 2 - 4 roky, vedla kroužky kreativní výroby , pohybovky, tanečky či zdravotní cvičení, doučuje děti s ADHD, připravuje předškoláky k zápisu do ZŠ. A především má 15 let praxe v soukromých školkách. Je zkrátka všestranná a děti se s ní rozhodně nenudí!

Lucie Vošmiková
Lucie Vošmiková
Lucka má ráda kolektiv dětí a jejich rozvoj ji naplňuje. Ráda vymýšlí aktivity, které děti baví a zároveň je něco naučí. Ráda tráví čas v přírodě a se svou malou dcerkou. Mezi dětmi i rodiči je velmi oblíbená. I Lucka je akreditovanou chůvou pro dětské skupiny.